-9%

Блок живлення для ноутбука Razer 200 W 19.5 V 10.26 A Orig
1 900 ₴
1 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: 114378
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Razer 200 W 19.5 V 10.26 A Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Razer |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 10.26A |
| Вихідна потужність | 200 Вт |
| Сумісність з брендом | Razer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 730 ₴


