-9%

Блок живлення для ноутбука Asus 130W USB Type-C 5V-3A 9V-3А 15V-3А 20V-6.5А ADP-130HB Orig
2 080 ₴
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101208
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Asus 130W USB Type-C 5V-3A 9V-3А 15V-3А 20V-6.5А ADP-130HB Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 6.5 A |
| Вихідна потужність | 130 Вт |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴


