
Акумулятор для ноутбука Lenovo IdeaPad L17M2PB3 V530-14IKB 7.6V Black 3910mAh Orig
1 780 ₴
- Немає в наявності
- Код: 064268
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна батарея для ноутбука Lenovo IdeaPad L17M2PB3 V530-14IKB 7.6V Black 3910mAh Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Ємність акумулятору | 3910 мА/год |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Потужність | 28 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність | 3910 mAh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴


