Блок живлення для ноутбука Xiaomi PA-1650-70XM 19,5V 3,33A 4.0x1.7mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.0x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴




