Блок живлення для ноутбука HP ADP-330BB-BF 19.5V 16.92A 330W 4.5x3.0mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 16.9 A |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 330 W |
| Сила струму | 16,9 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 650 ₴




