Блок живлення для ноутбука HP ADP-330BB-BA 19.5V 16.92A 7.4x5.5mm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 16.9 A |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм | 7,4 x 5,5 mm |
| Сила струму | 16,9 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 140 ₴




