Блок живлення для ноутбука HP 19.5V 6.9A 4.5x3.0 135W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 5 - 8 А |
| Вихідна потужність | 135 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сила струму | 6,9 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴




