-9%

Блок живлення для ноутбука Asus A17-240P1A 20V 12A special asus 5pin
1 380 ₴
1 260 ₴
- Готово до відправки
- Код: 093254
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Asus A17-240P1A 20V 12A special asus 5pin
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Сила струму | 12 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга | 20 V |
| Роз'єм | special asus 5pin |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴



