-9%

Блок живлення для ноутбука Sony 45W 10.5V 4.3A 4.8x1.7mm VGP-AC10V8 REPLACEMENT
460 ₴
420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 006606
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Sony 45W 10.5V 4.3A 4.8x1.7mm VGP-AC10V8 REPLACEMENT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 10.5 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип роз'єму | 4.8x1.7 мм |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | High Copy |
| Сила струму | 4 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


