Блок живлення для ноутбука HP 180 W 19.5 V 9.23 A 7.4x5.0mm 681059-001
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 8-10 А |
| Вихідна потужність | 180 Вт |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм | 7,4x5,0 мм |
| Колір | Чорний |
| Сила струму (А) | 9.23 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴



