Блок живлення для ноутбука Dell 230 W 19.5 V 11.8 A 7.4x5.0mm PA-7E
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Вихідна потужність | 230 Вт |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Тип роз'єму | 7.4x5.0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм | 7,4x5,0 мм |
| Колір | Чорний |
| Сила вихідного струму | 11,8 А |
| Сила струму (А) | 11.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 430 ₴



