Блок живлення для ноутбука Lenovo 300 W 20 V 15 A Yoga ADL300SDC3A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінал | Так |
| Роз'єм | Yoga (11,2x4,5 мм) |
| Колір | Чорний |
| Тип роз'єму | Yoga (11,2х4,5 мм) |
| Сила вихідного струму | 15 А |
| Сила струму (А) | 15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴


