-9%

Блок живлення для ноутбука Sony 60 W 16 V 3.75 A 6.5x4.3mm FPCAC45
510 ₴
470 ₴
- Готово до відправки
- Код: 081173
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Sony 60 W 16 V 3.75 A 6.5x4.3mm FPCAC45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 16 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Сумісність з брендом | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм | 6,5x4,3 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип роз'єму | 6,5x4,3 мм |
| Сила струму (А) | 3.75 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴


