-9%

Блок живлення для ноутбука Asus 240W 20 V 12 A 5.5x2.5 mm ADP-240EB B
2 200 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 093253
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Asus 240W 20 V 12 A 5.5x2.5 mm ADP-240EB B
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 12 A |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5 мм |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм | 5,5x2,5 мм |
| Колір | Чорний |
| Сила струму (А) | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴

