Блок живлення для ноутбука Asus 30 W 19 V 1.58 A 2.5x0.7mm AD82000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Тип роз'єму | 2.5x0.7 мм |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оригінал | Так |
| Роз'єм | 2,5x0,7 мм |
| Колір | Чорний |
| Сила струму (А) | 1.58 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴


