Топ Цена

Акумулятор для ноутбука Apple A1964 MacBook Retina 13" 2017-2018 11.41V Black 5086mAh OEM
1 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 063798
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна батарея для ноутбука Apple A1964 MacBook Retina 13" 2017-2018 11.41V Black 5086mAh OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Ємність акумулятору | 5086 мА/год |
| Напруга акумулятору | 11.41 В |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 246 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Товщина | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Потужність | 58 Вт/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісні артикули | MR9Q2LL/A*, MV962LL/A* |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

