-9%

Блок живлення для ноутбука Toshiba 90 W 19 V 4.74 A 6.5x3.0mm HC
460 ₴
420 ₴
- Готово до відправки
- Код: 090287
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення для ноутбука Toshiba 90 W 19 V 4.74 A 6.5x3.0mm HC Увага!! Мережевий кабель до комплекту не входить!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Toshiba |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Клас якості | Original PRC |
| Виробник | Toshiba |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роз'єм | 6,5 x 3,0 mm |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

