Технологія швидкого заряджання E-Speed, від 0 до 80 відсотків за 1 годину. Підтримується робота в режимі джерела безперебійного живлення. Технологія E-UPS. Швидке перемикання на резервне живлення — 0,1 сек. Місце для зберігання дротів і дрібниць. Зручні ручки з боків для перенесення.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 17300 г |
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 33.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Flashfish |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 436800 мА/год |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Колір | Сірий |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Особливості | Ліхтарик, Вологозахищений корпус, Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | DC |
| Набір перехідників | Ні |
| Зарядка батареї | Від сонячної енергія, Від мережі |
| Вихідний струм | 16000 мА |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип елементів | Li-Ion |
| Гарантійний термін | 3 |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція з експлуатації, кабель 220 В, кабель для автомобільної зарядки |
| Розміри | 33 x 21 x 33,5 см, розміри коробки 41,8 х 27,8 х 42,8 см. |
| Оригінал | Так |
| Вихід USB-C | 2 x 100 Вт Power Delivery |
| Вихід USB-A | 3 х QC3.0 24W, 1 x 5V, 2.4A |
| Ліхтар | 3 режими |
| вихід 12 В | 2 роз'єми 5,5 х 2,5, 13.6 В, 3 A; 1 автомобільна розетка 13.6 В, 10 A |
| Вихід 24 В | Немає |
| Ємність, Ватт/год | 1573 Wh |
| Підтримка сонячних панелей | до 300 Вт |
| Максимальна вихідна потужність | 2000 Вт |
| Розетки 220 В | 4 х 16 А |
| Бездротова зарядка | Немає |
| Пікова вихідна потужність | 4000 Вт |
| Підтримка заряджання | Швидке заряджання AC220В, 1450 Вт; або постійним струмом 10-40 В, 8 A, 300 Вт |
| Час заряджання | 1 час до 80% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 650 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.









