Можна заряджати від генератора. Захист від короткого замикання. Захист від перевантаження. Защита от прегрева. 6 елементів у секції, 9 секцій паралельно, місткість комірки 2600 mAh, тип 18650.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 140400 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Особливості | Ліхтарик, Вологозахищений корпус, Протиударний корпус, Індикатор рівня заряду |
| Колір корпусу | Чорний |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія |
| Вихідний струм | 16000 мА |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 18.7 мм |
| Ширина | 20.5 мм |
| Вага | 17300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка | 15 Вт |
| Час заряджання | 5 годин до 100% через комплектний адаптер |
| Вихід 24 В | 2 роз'єми 5,5х2,5 по 4 А, макс. 100 Вт |
| Вихід USB-A | 3 х QC3.0, 18 Вт. |
| Вихід USB-C | 1 х 60 Вт Power Delivery |
| Ємність, Ватт/год | 519 Wh |
| Комплектація | Зарядна станція, інструкція з експлуатації, адаптер для заряджання, кабель заряджання для автомобіля |
| Максимальна вихідна потужність | 600 Вт |
| Оригінал | Так |
| Пікова вихідна потужність | 1500 Вт |
| Підтримка заряджання | 12 В — 26 В, 5 А, макс. 100 Вт |
| Підтримка сонячних панелей | 18 В, 120 Вт |
| Розміри | 32 x 20,5 x 18,7 см |
| Розетки 220 В | 1 х 16 А |
| Ліхтар | прожектор + лампа для читання, яскравість регулюється до 3 Вт |
| вихід 12 В | прикурювач 10A, два роз'єми 5,5х2,5 по 5A |
| Роз'єми | USB, Wireless Charger, Type-C |
| Заряджання батареї | Від сонячної енергії, От сети |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 250 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.







