
6.0", E-Ink, 34 pin (зліва), 800x600, без твердень, глянцева, PVI, ED060SCF(LF)C1
3 380 ₴
- Немає в наявності
- Код: 007157
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для електронної книги 6.0, E-Ink, 34 pin (зліва), 800x600, без твердень, глянцева, PVI, ED060SCF(LF)C1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Клас якості | Original PRC |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Призначення | Для електронної книги |
| Кількість контактів | 34 |
| Діагональ екрану | 6 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріплення | Без кріплень |
| Дозвіл екрану | 800x600 |
| Сумісні артикули | ED060SCF(LF)C1, ED060SCF |
| Тип покриття екрану | Глянцева |
| Колір | Монохромна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 380 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

