
6.0, E-Ink, 50 pin (внизу по центру), 800x600, без кріпінь, матова, AU Optronics (AUO), A060SE02 (500)
1 740 ₴
- Немає в наявності
- Код: 006093
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для електронної книги 6.0, E-Ink, 50 pin (внизу по центру), 800x600, без твердень, матова, AU Optronics (AUO), A060SE02 (500)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AU Optronics |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Тип роз'єму | 50 pin |
| Товщина | 45 мм |
| Призначення | Для електронної книги |
| Кількість контактів | 50 |
| Діагональ екрану | 6 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріплення | Без кріплень |
| Дозвіл екрану | 800x600 |
| Сумісні артикули | A060SE02 (500), A0608E02 (200) |
| Тип покриття екрану | Матова |
| Колір | Монохромна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 740 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


