Жорсткий диск для ноутбука 2.5' Seagate 1Тб SSHD ST 1000LM014, буферна пам' ять 64 Мб.Гібридний HD + SSHD (SHD)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1 GB |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 г |
| Висота | 4.5 мм |
| Довжина | 12.5 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA |
| Швидкість обертання за YZ | 5400 об/мін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.



