SSD для ноутбука 2,5" 120GB Kingston A400 SA400S37/240G
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Об`єм буфера | 1200 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 500 Мб/сек |
| Швидкість запису | 320 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12.5 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 4.5 мм |
| Вага | 0.5 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип комірок пам' яті SSD | MLC |
| Швидкість обертання за YZ | 5400 об/мін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


