Тачскрін (Сенсорне скло) для планшета Y7Y007(86V), Digma Optima 7.1, Digma Optima 7.6, Assistant AP-711, Explay N1, Mistery MID721, QUMO Altair 71, Moveo FV V2 чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digma |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Клас якості | Original PRC |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Комплект | Тачскрин |
| Сумісні артикули | YDT1273-A1, HS1283A, HS1275 V106PG, DY08087 (V1), HK70DR2230, FM707101KD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


