Тачскрін (Сенсорне скло) для планшета DPT 300-N3803W-A00, DIGMA iDj7n чорне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Digma |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Клас якості | Original PRC |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Комплект | Тачскрин |
| Сумісні артикули | 080075-01A-1-V1, CTP080076-03A, PB80M868-VER0 RBD, 0019-V01, F0141 XDY |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


