Блок живлення для планшета Asus 18W 15V 1.2A TF600TG
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Клас якості | Original PRC |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 15 V |
| Потужність | 18 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


