Блок живлення для планшета Acer 18W 12V 20A microUSB HH012000 Wall
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Клас якості | Original PRC |
| Стан | Новий |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Призначення | Для планшета |
| Гарантійний термін | 3 |
| Вихідна потужність | 18.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 12 V |
| Потужність | 18 W |
| Сила струму | 2 A |
| Тип роз'єму | miniUSB |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


