Блок живлення для планшета 37W 9.3V 4A 5.5x2.5 SM09003A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 37 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
| Клас якості | Original PRC |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 9.3 V |
| Потужність | 37 W |
| Сила струму | 4 A |
| Тип роз'єму | 5.5x2.5mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


