Блок живлення для планшета 15W 5V 3A 5.5x2.1 0530
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Призначення | Для планшета |
| Колір | Чорний |
| Клас якості | Original PRC |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга (output) | 5 V |
| Потужність | 15 W |
| Сила струму | 3 A |
| Тип роз'єму | 5.5x2.1mm |
| Вихідна потужність | 15.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,44 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


