
Матриця для ноутбука 14,0, Slim (коротка), 30 pin eDP (знизу праворуч), 1920x1080, Світлодіодна (LED), без
3 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: 076867
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для ноутбука 14,0, Slim (тонка), 30 pin eDP (знизу праворуч), 1920x1080, Світлодіодна (LED), без твердень, матова, Panda, LM140LF2L1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panda |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 14 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IPS | Да |
| Гарантійний термін | 6 |
| Кріплення | Без кріплень |
| Розташування кріплень | Немає кріплень |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

