Перехідник для матриць 17.3" LED 40pin Left-to-Right
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 40 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Кріплення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.






