
Матриця для ноутбука 13,3, Slim (тонка), 40 pin (знизу праворуч), 1366x768, Світлодіодна (LED), кріплення
1 690 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000323
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для ноутбука 13,3, Slim (тонка), 40 pin (знизу праворуч), 1366x768, світлодіодна (LED), кріплення ліворуч\ праворуч, глянцева, AU Optronics (AUO), B133XW03 v.0
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AU Optronics |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 13.3 дюйм |
| Довжина | 250 мм |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для ноутбука |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип роз'єму | 40 pin |
| Товщина | 60 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Кріплення | Да |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

