
11,6", Slim (тонка), 30 pin (знизу праворуч), 1366x768, світлодіодна (LED), IPS, без кріплень, глянцева, IVO,
0,44 ₴
- Немає в наявності
- Код: 057252
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для планшета 11,6, Slim (тонка), 30 pin (знизу праворуч), 1366x768, Світлодіодна (LED), IPS, без твердень, глянцева, IVO, M116NWR4 R1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IVO |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 11.6 дюйм |
| Довжина | 200 мм |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для планшета |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Глянсовий |
| Тип роз'єму | 30 pin |
| Товщина | 45 мм |
| Товщина матриці | Slim |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Кріплення | Без кріплень |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,44 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

