-9%

9", Normal (стандартний), 50 pin (знизу по центру), 800x480, Світлодіодна (LED), без твердень, матова,
1 020 ₴
930 ₴
- Готово до відправки
- Код: 006374
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матриця для планшета 9", Normal (стандартний), 50 pin (знизу по центру), 800x480, світлодіодна (LED), без твердень, матова, CMO-Innolux. Підходить для Perfeo 9103W, WorldTech WT-PAD012Plus
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMO-Innolux |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Довжина | 200 мм |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для планшета |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Стан | Новий |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип роз'єму | 50 pin |
| Товщина | 45 мм |
| Товщина матриці | Normal |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Кріплення | Без кріплень |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

