
8,4", Normal, 20 pin (знизу зліва), 800x600, Лампова (1 CCFL), кріплення праворуч, матова, AU
3 120 ₴
- Немає в наявності
- Код: 003199
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для планшета 8,4, Normal (стандартний), 20 pin (знизу зліва), 800x600, Лампова (1 CCFL), кріплення праворуч, матова, AU Optronics (AUO)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AU Optronics |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану | 8.4 дюйм |
| Клас якості | Original |
| Стан | Новий |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Тип роз'єму | 20 pin |
| Товщина | 45 мм |
| Призначення | Для планшета |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Товщина матриці | Normal |
| Роздільна здатність екрану | 800×600 |
| Тип запчастин | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Кріплення | Є |
| Тип підсвічування | Ламповая |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 120 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

