
7", Normal (стандартний), (контектор зліва), 800x480, світлодіодна (LED), без твердень, матова, HANNSTAR,
970 ₴
- Немає в наявності
- Код: 006358
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Матриця для планшета 7", Normal (стандарт зліва), 800x480, світлодіодна (LED), без твердень, матова, HANNTAR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hannstar |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 45 мм |
| Призначення | Для планшета |
| Клас якості | Original |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Товщина матриці | Normal |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Тип запчастин | Матриці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 |
| Кріплення | Без кріплень |
| Тип підсвічування | Светодиодная |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

