Блок живлення Samsung 42W 14V 3A 6,5Pin SG4214044 REPLACEMENT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Блок живлення |
| Клас якості | High Copy |
| Стан | Новий |
| Тип | Монітор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Потужність | 42 W |
| Напруга | 14 V |
| Роз'єм | 6,5 x 4,4 mm |
| Сила струму | 3 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.



