Блок живлення для монітора 60W 12V 5A 5.5x2.1m YDS60 OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Тип | Монітор |
| Вид запчастини | Блок живлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Потужність | 60 W |
| Напруга | 12 V |
| Роз'єм | 5,5 x 2,1 mm |
| Сила струму | 5 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


