Блок живлення для монітора і телевізора 78W 19V 4.19A 6.5 x 4.5m YDS80 REPLACEMENT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид запчастини | Блок живлення |
| Клас якості | High Copy |
| Стан | Новий |
| Тип | Монітор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Потужність | 78 W |
| Напруга | 19 V |
| Роз'єм | 6,5 х 4,5 mm |
| Сила струму | 4,19 А |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.



