Акумуляторна батарея для ноутбука Dell T1G6P Vosro V13 11.1V Black 2700mAh OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 30 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 2700 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Нова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.



