Топ Цена

Аккумуляторна батарея для ноутбука Asus B41N1526-4S1P S5V 15.2V Black 3400mAh OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 52 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.2 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 3400 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Кількість комірок батареї | 5 |
| Стан | Нова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

