Аккумуляторна батарея для ноутбука Dell 2x39g Latitude 13 7390 7.6V Black 7500mAh
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 60 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Колір | Чорний |
| Ємність акумулятору | 7500 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Нова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


