Аккумуляторная батарея для планшета Acer AP14F8K Iconia One B1-850 3.8V Black 4550mAh Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4550 мА/год |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Колір | Чорний |
| Товщина | 30 мм |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Призначення | Для планшета |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 17.2 Wh |
| Сумісність акумулятора | Acer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


