
Аккумулятор для планшета Samsung SP368487A(1S2P) Galaxy Tab 8.9 3.7V White 6100mAh Orig
820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 009765
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторська батарея для планшета Samsung SP368487A(1S2P) Galaxy Tab 8.9 3.7V White 6100mAh Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Клас якості | Original |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 100 мм |
| Ємність акумулятору | 6100 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 22.57 Wh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

