Акумуляторна батарея для планшета HP MY02XL SlateBook x2 7.4V Black 2860mAh Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Ємність акумулятору | 2860 мА/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість комірок батареї | 1 |
| Потужність | 21 Wh |
| Сумісність | Hewlett Packard |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


