Акумулятор Dell FWRM8 Latude 10 7,4V Black 3880mAh Orig
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Ємність акумулятора | 3880 мА/год |
| Гарантійний термін | 3 |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність із брендом | Dell |
| Клас якості | Original |
| Товщина | 30 мм |
| Призначення | Для планшета |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Напруга акумулятора | 7.4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 30 Wh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


