
АКБ Amperin Samsung EB-BG530BBC Galaxy Grand Prime SM-G530H 3.8V White 2600mAh OEM
0,44 ₴
- Немає в наявності
- Код: 088229
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна батарея для планшета Amperin Samsung EBG530BC Galaxy Grand Prime SM-G530H 3.8V White 2600mAh OEM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Клас якості | Original PRC |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Сумісність акумулятора | Samsung |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність із брендом | Samsung |
| Товщина | 30 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість комірок батареї | 1 |
| Потужність | 9,88 Wh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,44 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

