Акумуляторна батарея для планшета Samsung AA-PBZN2 XE500T1C 905s3g 7.5V Black 4080mAh Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 4080 мА/год |
| Типорозмір | AA |
| Тип | Акумулятор |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність із брендом | Samsung |
| Клас якості | Original |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 200 мм |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга акумулятора | 7.5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 30 Wh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


