
Акумулятор для планшета Garmin-Asus SBP-23 Nuvifone A10 3.7V Black 1500mAh Orig
610 ₴
- Немає в наявності
- Код: 057271
+380 (44) 300-27-97
- +380 (93) 177-50-08
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Акумуляторна батарея для планшета Garmin-Asus SBP-23 Nuvifone A10 3.7V Black 1500mAh Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Клас якості | Original |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1500 мА/год |
| Сумісність акумулятора | Asus |
| Ширина | 100 мм |
| Сумісність із брендом | Asus |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 200 мм |
| Призначення | Для планшета |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість комірок батареї | 1 |
| Потужність | 5.6 Wh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.

