Акумулятор Amazon MC-265360 Kindle 4 3.7V White 890mAh Orig
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amazon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина | 200 мм |
| Клас якості | Original |
| Призначення | Для планшета |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 890 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 0 |
| Потужність | 3,29 Wh |
| Сумісність | Amazon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
- Спосіб упаковки: Після оформлення замовлення покупцем, логістика нашої компанії пакує товар у поліпропіленову плівку та поміщає цей товар у коробку відповідного розміру, обмотує стрейч-плівкою, і тепер посилка готова до транспортування. У такому вигляді ми передаємо службам доставки цю посилку. Це є гарантією збереження та дбайливості товару від нашої компанії для наших покупців. Цей процес дозволяє надати клієнту очікуваний товар у належному стані.


